Nasza pracownia

Pracownia Bez szablonu powstała 2012 roku. Na początku miały to być tylko koszulki i z tym związane projektowanie graficzne. Z biegiem czasu okazało się, że pojawiły się inne projekty, z którymi, jak to zwykle u nas bywa, chcieliśmy się zmierzyć.

Tematy nowe zawsze były dla nas wyzwaniem i to dzięki takiemu podejściu oraz zaufaniu naszych Klientów stale możemy się rozwijać i nigdy nie powiedzieliśmy basta.

Bez szablonu stale się rozwija, staramy się działać, tak by nasze projekty były spójne wizerunkowo i wzmacniały widoczność naszych Klientów. Specjalizujemy się w ilustrowaniu, projektowaniu logotypów, brandingach oraz projektowaniu i wykonywaniu nadruków na t-shirty oraz inne tekstylia.

W naszej pracowni zawsze dzieje się dużo i czas nie zawsze jest naszym sprzymierzeńcem, ale zawsze walczymy do końca ku zadowoleniu naszych Klientów. Działamy kompleksowo, będąc projektowo zapamiętanymi. Pracujemy ze stowarzyszeniami, browarami rzemieślniczymi, programistami, instytucjami artystyczno-kulturalnymi.  W swoim portfolio mamy kompleksowe oprawy graficzne jak i prace dla indywidualnych Klientów. Jeśli nam zaufacie zrobimy dla Was: ilustrację, logotyp, branding firmowy, plakat, projekt opakowania, t-shirt, płytę czy nawet grę planszową.

Strona główna
Strona główna

Drużyna Bez szablonu
to dwie osoby:

Renata - ilustratorka, graficzka, za którą chodzą rysunki i nowe pomysły. Każdym nowym projektem żyje i rozkłada go na czynniki pierwsze, by osiągnąć dobry finał i zadowolenie Klienta. Rysuje przy filiżance dobrej espresso i muzyce, która stale gości w pracowni.
Piotr - spec od koszulek i finansowy mózg firmowy. Miłośnik książek fantasy i ciężkiego grania. We dwoje tworzą duet firmowy i prywatny. Dwa żywioły ziemi i powietrza tworzący od lat zgrany team.
Stale się rozwijamy, stale wierzymy, że możemy być lepsi. W tym roku chcemy jeszcze uruchomić nasz sklep z t-shirtami, gadżetami i ilustracjami. Chcemy go dostosować do szybkiej nowoczesnej sprzedaży na zasadzie kliku kliknięć. To jeszcze przed nami. Na chwilę obecną oddajemy w Wasze ręce i oczy naszą nową stronę www. Zachęcamy do odwiedzin na naszych portalach społecznościowych. Tam zawsze pokażemy więcej od tzw. kuchni i rąbek naszej prywaty, abyście mogli nas lepiej poznać. Kończąc „o nas” dodam, że lubimy tę robotę :).